Pricing

Pricing

Pricing for dedicated lessons are as follow

 

  • Package one : 8 Lesson package to be used at any time within 1 month of purchase.  $40 per hour

 

  • Package two : 4 Lesson package to be used at any time within 15 days of purchase.  $45 per hour

 

  • Package three : A one-off lesson to be used at any time within 7 days of purchase.You may decide what you want to cover prior to the lesson. $50 per hour

Note : Lessons are provided online only.